Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Centis [Dedyk] [Easy]


VinkleyBat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla moderatora !.

 

 

 

gpmt2nazwa-CentisMT2.png
gpmt2-Procesor.png
Intel Inside Core i3 4 x 2,3gHz + 2,2gHz
gpmt2-Pamiec%20Ram.png
2,5gb
gpmt2-Lacze.png
100mb\'s
gpmt2-Strona%20Glowna.png
gpmt2-Rejestracja.png
gpmt2-Item%20Shop.png

Brak
gpmt2-Client.png
gpmt2-Latka.png

Brak
gpmt2-Skan%20Latki.png
gpmt2-Na%20Start.png
EQ +9
gpmt2-Handlarze.png
gpmt2-Bony.png
gpmt2-Ulepszacze.png
gpmt2-Exp.png
x 500%
gpmt2-Drop.png
x 500%
gpmt2-Yang.png
x 500%
gpmt2-Administracja.png
[GA]VinkleyBat
[GA]MrXaliaX
gpmt2-Od%20autora.png

 



System ulepszen:

90e380b3f6bfd.png

bb252575626a2.png
479adb15bfcfc.png
===============================================================================================
Nowa Mapa:
1207153956.jpg
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sklep-Baska
1aef1e.jpg

Sklep-Wierzchowce

qduiil.jpg


PS:Server nie jest calkiem dopracowany codziennie jest coś zmieniane.

Jeba* hejterow jezeli sie server nie podoba to nie komentuj tylko wypier*alaj

Pozdrawiamy !
GA:Vinkley
GA:MrXaliaX


Informacje !:
Gdzie można kupic pieczęc ?.
W sklepie "Wierzchowce"



Serwer Minecraft !
Survival+Frakcje ! DROP&EXP ze STONE

IP:neyoncraft.yfun.pl

Opublikowano

PS:Strona już niedługo jest zmieniana w trakcie pisania...



Max lvl 250
Niedlugo nowe questy np na pd expa
Perly,Broszki

Serwer Minecraft !
Survival+Frakcje ! DROP&EXP ze STONE

IP:neyoncraft.yfun.pl

Opublikowano

Dziękuje.jak mówie będzie duzo zmian ale mam malo czasu na server... Wiesz szkola już gimnazjum muszę się uczyć zeby iść do lepszej szkoly a szkołe koncze o 16 więc malo czasu ;(

Serwer Minecraft !
Survival+Frakcje ! DROP&EXP ze STONE

IP:neyoncraft.yfun.pl

Opublikowano

Pytania:

 

W ile wbije 250

Jakie sa ulepszacze

Jak dropia ulepszacze

Sa jakies dungeony eg. Azrael / charon / minotaur itp?

 

NIEE , NIE TO NIE MOZE BYC KOPIA TEGO SERWERA NIE , Zbroje , eq kopia dawnego elit*emt2

1601429.jpeg

Opublikowano

Narazie nie ma dangeonow w tydzien powinnes wbic jak ciagle nie expisz
Broszki dropia perly kupisz w sklepie "Ulepszacze"

Serwer Minecraft !
Survival+Frakcje ! DROP&EXP ze STONE

IP:neyoncraft.yfun.pl

Opublikowano

:OOOOOOOOOOO!!

CAŁE ŻYCIE CZEKAŁEM NA TAKIEGO SERWA!

Jest super! Prezentacja mówi mi tak wiele, iż godzinami mógłbym głosić zalety tego serwera!

Fabuła także rozwala na łopatki (pozytywnie oczywiście)!

No i ta Samantha sprzedająca zmianki, mrr..

Opublikowano

Zwykły gotowiec, derin nic zmienione zero strony ssów weryfikacyjnych, wziołeś z prezki Derina 4 ssy i co to ma być?

Opublikowano

kolo mówie że będzie duzo do edycji ale mam szkołe !.
Możesz nie grać mi to nie przeszkadza.

Serwer Minecraft !
Survival+Frakcje ! DROP&EXP ze STONE

IP:neyoncraft.yfun.pl

Opublikowano

kolo mówie że będzie duzo do edycji ale mam szkołe !.

Możesz nie grać mi to nie przeszkadza.

To czemu nie zrobisz porządnej prezentacji, tylko wstawiasz jakieś gówno? To na kosz powinno iść to jest Hamachi pewnie tak?

Opublikowano

Zwykły gotowiec, derin nic zmienione zero strony ssów weryfikacyjnych, wziołeś z prezki Derina 4 ssy i co to ma być?

Wyjdz koleś mówi ci że z czasem edytuje a ty sapiesz idz lepiej na swój server ;) Polecam.

qhnkxc.jpg

Opublikowano

Nefret.
Jutro będa nowe ssy ! bo jutro weekend i będe miał czas jutro zabieram sie do dodawania questow na pd expa.brylki itp

Serwer Minecraft !
Survival+Frakcje ! DROP&EXP ze STONE

IP:neyoncraft.yfun.pl

Opublikowano

Wyjdz koleś mówi ci że z czasem edytuje a ty sapiesz idz lepiej na swój server ;) Polecam.

No sorry kolego, ale jeżeli uważasz że z 3 ssami jeszcze Derina, + klient nic edytowane derin zwykły nawet ten serwer nie istnieję, to wybacz że kolego będzie miał dużo osób na starcie, myślisz że tym kogoś zachęci?

 

VinkleyBat- Weź są tematy Hamachi tam wstaw prezentację wtedy skoro to hamachi, tutaj są prezentację serwerów dedykowanych Powodzenia.

 

 

 

Nefret.

Jutro będa nowe ssy ! bo jutro weekend i będe miał czas jutro zabieram sie do dodawania questow na pd expa.brylki itp

Czyli to pliki derin + Hamachi? Zrób serwer jak zrobisz all i wstawiaj i good takie moje zdanie.

Opublikowano

.... pfff Czytać nie umisz? [DEDYK]

Jeżeli taki mocny jesteś w hejtowaniu ciekawe czy by ci bylo milo jakby ktos mowil o twoim serverze tak !.

Jutro będzie inaczej.

dodam swoje ssy.

Hahaha hamachi ? no chyba nie.

Serwer Minecraft !
Survival+Frakcje ! DROP&EXP ze STONE

IP:neyoncraft.yfun.pl

Opublikowano

Ale po co Nefret sie spinasz. Sam w przeciągu paru dni wrzuciłeś pare prezentacji, które zniknęły bez echa, a tu czujesz urażoną dumę jakby Cię z dobytku okradł.

Żarty żartami, ale dajmy czas. Ktoś będzie chciał to zagra, nie to nie. Przedstawiłeś swoją subiektywną opinię (negatywną), wiec zwyczajnie w świecie opuść temat i go ignoruj.

Jak to piszesz: "Powodzenia".

Opublikowano

Skan nie wskazuje jednoznacznie jaki plik był skanowany. Równie dobrze może być to skan jakiegokolwiek innego pliku.

Dodaj taki, który będzie wyraźnie wskazywał, że skanowałeś klienta. Daję czas do jutra, do godziny 15:00.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...